strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA


Dobiega końca wyjątkowo trudny i ciężki rok, który przyniósł wiele zmian w naszym codziennym życiu.  Przed nami święta Bożego Narodzenia, zapewne inne niż te, które pamiętamy. Być może w wielu domach zabraknie spotkań rodzinnych. Dlatego celebrujmy każdą chwilę spędzoną z najbliższymi. W tej przedświątecznej krzątaninie zatrzymajmy się na chwilę, usiądźmy i wypijmy herbatkę jakby czas się zatrzymał…

Kilka dni temu był  Dzień Herbaty w związku z tym  proponujemy wszystkim uczniom wzięcie udziału w akcji HERBATKA W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. Przysyłajcie swoje zdjęcia na tle choinki czy innej dekoracji świątecznej, z rogami renifera na głowie, czapce mikołajkowej lub stroju Mikołaja. Na zdjęciu możecie być sami lub z rodziną. Obowiązkowo musicie trzymać w dłoni kubek z herbatą. Zdjęcia przysyłajcie na adres zsp@ciepielow.pl do 28.12.2020r.

Nadesłane zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły. Wzięcie udziału w akcji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku Waszego i Waszych najbliższych.
I właśnie dlatego, że ten rok jest inny, będziemy mieć  okazję i możliwość oglądać Was podczas oczekiwania na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: