strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018


4 września punktualnie o godzinie 8:00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Ciepielowie rozpoczęła się uroczysta msza święta inaugurująca nowy rok szkolny, której przewodniczył ks. proboszcz Stanisław Sławiński. Uczniowie licznie przybyli do świątyni wysłuchali wygłoszonej przez proboszcza pełnej ciepła Homilii.

Po zakończeniu mszy świętej,  wszyscy uczący się w Publicznej Szkole Podstawowej w Ciepielowie udali się do szkoły, gdzie na nowo wybudowanej sali gimnastycznej odbyło się uroczyste przywitanie uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich zebranych przez panią dyrektor Małgorzatę Rusinowską. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom wytrwałości, radości, sukcesów w szkole.

Szczególne słowa skierowała do Wójta Gminy Ciepielów Pana Artura Szewczyka składając wraz z uczniami serdeczne podziękowania za ponadstandardowe warunki nauczania w szkole podstawowej na miarę XXI wieku. Za duchową opiekę na szkołą i uczniami pani dyrektor podziękowała księdzu proboszczowi Stanisławowi Sławińskiemu.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Rok szkolny w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Ciepielowie rozpoczęło 440 dzieci. 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


Galeria zdjęć do tego artykułu (34) - Zobacz galerię