III MIEJSCE NASZYCH PIŁKAREK W ZAWODACH ZWIĄZKU GMIN NAD IŁŻANKĄ
Dnia 19 czerwca uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie z klas V–VII wzięły udział w zawodach piłki nożnej halowej organizowanych przez Związek Gmin nad Iłżanką. Turniej odbył się w Mirowie i zgromadził drużyny reprezentujące szkoły z okolicznych gmin. Nasze zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze, wykazując się zaangażowaniem, walecznością oraz umiejętnością współpracy na boisku. Po emocjonujących meczach reprezentacja PSP w Ciepielowie wywalczyła III miejsce, zdobywając miejsce na podium. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom osiągniętego wyniku oraz godnego reprezentowania naszej szkoły. Dziękujemy za sportową postawę, determinację i walkę do ostatniego gwizdka. Życzymy kolejnych sukcesów podczas następnych zawodów sportowych.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Galeria zdjęć do tego artykułu (1) - Zobacz galerię





