OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO EDI-PANDA
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego „Edi –Panda”. Do konkursu przystąpiło 7 uczniów z klasy VIIa. Siódmoklasiści rozwiązywali test składający się z 30 pytań sprawdzających umiejętności w zakresie czytania ze zrozumieniem, gramatyki oraz komunikacji. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy. Każda z odpowiedzi była punktowana. Po rozstrzygnięciu konkursu okazało się, że Lena Fryzel zajęła 3 miejsce i otrzymała tytuł laureata. Pozostali uczniowie również bardzo dobrze wypadli. Wynik szkoły był wyższy niż wynik województwa i wyższy niż wynik całego kraju. To dla uczniów ogromne wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Galeria zdjęć do tego artykułu (2) - Zobacz galerię





