TURNIEJ SZACHOWY ZWIĄZKU GMIN NAD IŁŻNKĄ
29 maja odbył się ,,Turniej szachowy", Związku Gmin nad Iłżką w Kazanowie. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Siwiec z klasy 6 oraz Antoni Nachyła z klasy 8. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strategicznego myślenia, koncentracji i logicznego planowania podczas rozgrywek z zawodnikami z innych szkół. Turniej przebiegał w atmosferze zdrowej rywalizacji i sportowego ducha. Udział w zawodach był dla naszych uczniów cennym doświadczeniem oraz możliwością rozwijania pasji do gry w szachy, często nazywanej „królewską grą”. Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom zaangażowania, ambitnej postawy oraz godnego reprezentowania szkoły. Życzymy dalszych sukcesów i wielu wygranych partii szachowych!
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Galeria zdjęć do tego artykułu (4) - Zobacz galerię





