strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » SUKCES NASZEJ UCZENNICY W KONCERCIE LAUREATÓW XLI MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W RADOMIU

SUKCES NASZEJ UCZENNICY W KONCERCIE LAUREATÓW XLI MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W RADOMIU


W dniach 28.05. – 29.05. 2024 r. w Miejskim Ośrodku Kultury ,,Amfiteatr” w Radomiu odbył się Koncert Laureatów XLI Małego Konkursu Recytatorskiego. Wydarzenie było okazją do realizacji marzeń artystycznych, autoprezentacji oraz do rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Jury w składzie: Adolf  Krzemiński, Marian Popis, Czesława Jakubska i Elżbieta Zawodnik przesłuchało 85 recytatorów z Radomia i regionu nagrodzonych w eliminacjach powiatowych i dzielnicowych w 16 ośrodkach kultury. Patronat nad wydarzeniem objęło Starostwo Powiatowe w Radomiu.

Każdy recytator był oceniany pod kątem doboru repertuaru, interpretacji utworu, pamięciowego opanowania tekstu, kultury słowa oraz artystycznego wrażenia. Zdaniem komisji wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze  przygotowani i prezentowali niebywale wysoki poziom.

Naszą szkołę w Koncercie Laureatów w Radomiu reprezentowała WIKTORIA MAZAN – uczennica kl. Vb przygotowywana przez p. Ewę Sulimę – nauczycielkę j. polskiego.

Z dumą informujemy, że komisja konkursowa doceniła ogromny wkład, zaangażowanie oraz talent naszej uczennicy i przyznała Wiktorii  WYRÓŻNIENIE.

Zakwalifikowanie się do koncertu nie było łatwe, dlatego tym bardziej podziwiamy i gratulujemy piątoklasistce zaszczytnej nagrody i życzymy dalszych sukcesów w konkursach recytatorskich.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


Galeria zdjęć do tego artykułu (3) - Zobacz galerię