strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » GRATULUJEMY PANI DYREKTOR

GRATULUJEMY PANI DYREKTOR


Szanowana Pani Dyrektor, 

SERDECZNIE GRATULUJEMY wygrania konkursu oraz powierzenia na drugą kadencję stanowiska Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ciepielowie.

Jesteśmy przekonani, że Pani wieloletnie doświadczenie zawodowe, połączone
z ogromną odpowiedzialnością, chęcią do pracy, kreatywnością i troską o powierzoną placówkę, przełoży się na dalsze, wspaniałe efekty jej działalności.

Wiemy, z jak dużą odpowiedzialnością i ogromem pracy łączy się pełnienie tego stanowiska, ale znamy też Pani zaangażowanie oraz skuteczność w tym działaniu, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać, współpracując razem z Panią przy realizacji różnych zadań.

Dziś dziękujemy za ogromną pasję, profesjonalizm i odpowiedzialność, z jaką realizowała Pani dotychczasowe obowiązki, za szczerość i skromność oraz życzliwość i uśmiech dla każdego.

Na kolejne pięć lat życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, uczniami, rodzicami i organem prowadzącym, wytrwałości, serdeczności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów i marzeń.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy pomyślności w sprawowaniu tej trudnej misji.

Z wyrazami szacunku

Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ciepielowie

 GRATULACJE




Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: