strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » Z ŻYCIA HARCERZY

Z ŻYCIA HARCERZY


Dobiega końca I półrocze r. szk. 2021/2022. Jest to kolejny rok naznaczony koronawirusem, któremu musimy podporządkować nasze działania. Zbiórki odbywają się tradycyjnie w piątki o 14:30. Jeśli jest to możliwe, spotykamy się w szkole. Gdy część z nas ma kwarantannę, mamy zbiórki zdalne. Jest to dla nas trudne, bo znacznie ogranicza podejmowane działania.

Pod koniec września harcerze z Ciepielowa uczestniczyli w rajdzie HARCERSKI START w Siennie. Wyjazd był długo oczekiwany i udany. Czas upłynął na wspólnej pracy, zabawie, rozmowach ze znajomymi z innych środowisk oraz wymianie doświadczeń, szczególnie w pracy zdalnej. Niestety był to jedyny wyjazd, jaki w tym roku udało się zorganizować.

W październiku odbyła się zbiórka naborowa tematycznie związana z bajkami Disneya, po której kilka osób zasiliło nasze szeregi. Cieszymy się z tego, bo ubiegłorocznych absolwentów naszej szkoły opuściło drużynę sporo…

Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju. Wkrótce wolontariusze – harcerze wezmą udział w 30. Finale WOŚP. 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


Galeria zdjęć do tego artykułu (6) - Zobacz galerię