strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ

W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ


„Nauczyciel… to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?”(D. Beisser)

Szanowne Panie Dyrektor, Nauczyciele,
Wychowawcy, Pedagodzy, Pracownicy Oświaty !!!

      Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz o szczególnej misji, która polega na budowaniu fundamentów pomyślnej i lepszej przyszłości.

      Z tej okazji kierujemy do Państwa słowa szczerego uznania, szacunku oraz wyrazy wdzięczności za cierpliwość i wytrwałość w niesieniu nam pomocy oraz wspieranie nas w zdobywaniu wiedzy.

Życzymy, aby wysiłek wkładany w pracę z młodzieżą, motywował do podejmowania ambitnych wyzwań, które zaowocują poczuciem spełnienia zawodowego.

Codziennie ukazujecie nam Państwo wachlarz wartości i uczuć, które kształtują nasze życie. Bardzo to doceniamy, gdyż możemy odkryć swą siłę i motywację do dalszego działania. Jesteście naszymi przewodnikami w odkrywaniu talentów, pozwalacie rozwijać nasze pasje i stawiacie wymagania.

Życzymy Wam, aby Wasza praca była źródłem dumy i radości z poczucia dobrze spełnionej misji. Niech nie opuszcza Was pogoda ducha i twórcza pasja w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postawy wartościowego człowieka, młodego Polaka – Patrioty.

      Zapewniamy Was w Dniu Waszego święta, że gdziekolwiek będziemy, dobre wspomnienie o Was będzie nam zawsze towarzyszyło.

Z wyrazami uznania

Samorząd Uczniowski 

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: