strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » KOMUNIKAT DYREKTORA

KOMUNIKAT DYREKTORA


Drodzy  Uczniowie i Rodzice!

Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego również w tym roku szkolnym nie odbędzie się wspólna uroczystość w sali gimnastycznej.
Zgodnie z zaleceniami MEiN, GIS i MZ planowane są spotkania uczniów z wychowawcami  w wyznaczonych salach. Rodzice uczniów nie wchodzą na teren placówek z wyjątkiem oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (jeden opiekun z dzieckiem).Oddziały przedszkolne pracują od godziny  700 - 1600
Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 przedstawia się następująco:
800 – msza święta w kościele w Ciepielowie
900 – spotkania z wychowawcami klas. Dzieci z klas pierwszych gromadzą się wraz z Rodzicami w sali gimnastycznej na ul. Lekarskiej. Pozostali uczniowie udają się na spotkania z wychowawcami do swoich sal.
W budynku na ul. Lekarskiej uczą się dzieci z klas I-III oraz klasa IVb. Pozostałe klasy uczą się w budynku na Pl. Zwycięstwa.
Na terenie placówek obowiązuje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Przy wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce i założyć maseczkę.
Szanowni Rodzice bardzo proszę o zaopatrzenie dzieci w maseczki, których noszenie będzie nas  nadal obowiązywać w przestrzeniach wspólnych.

                                                                                   Do zobaczenia !

                                                            Małgorzata Rusinowska – dyrektor ZSP w Ciepielowie

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: