Praca domowa Ankiety i Konsultacje
Ankieta dla rodziców - naciśnij aby wypełnić
Ankieta dla uczniów - naciśnij aby wypełnić
Harmonogram konsultacji nauczycieli z uczniami/rodzicami w czasie kształcenia na odległość
Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Nauczany przedmiot |
Terminy konsultacji /godziny |
1. |
Broda Jadwiga |
j. polski |
Poniedziałek - piątek 900- 1100 |
2. |
Dygas Agnieszka |
biologia |
Poniedziałek - piątek 900- 1100 |
3. |
Fijałkowska Iwona |
edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek - piątek 1000-1200 |
4. |
Fryzel Karolina |
j. niemiecki |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
5. |
Giemza Iwona |
wych.fiz. wych.przedszkolne |
Poniedziałek - piątek 1300-1500 |
6. |
Górska Urszula |
religia |
Poniedziałek – piątek 1000 -1200 |
7. |
Grandos Anna |
logopedia |
Poniedziałek – piątek 900 - 1100 |
8. |
Kominek Małgorzata |
muzyka, plastyka |
Poniedziałek – piątek 800 - 1000 |
9. |
Kot Grażyna |
matematyka |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
10. |
Kozieł Danuta |
geografia |
Poniedziałek – piątek 1000 -1200 |
11. |
Kozek Anna |
j. polski |
Poniedziałek – piątek 1100 -1300 |
12. |
Leszczyk-Kaca Iwona |
edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek – piątek 1000 -1200 |
13. |
Mordak Marionata |
edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
14. |
Musielewicz Krzysztof |
matematyka |
Poniedziałek – piątek 1300 -1500 |
15. |
Niedziela Alina |
historia |
Poniedziałek – piątek 800 - 1000 |
16. |
Nizińska Alina |
matematyka |
Poniedziałek – piątek 1400 -1600 |
17. |
Nowakowski Piotr |
technika, informatyka |
Poniedziałek – piątek 1000 -1200 |
18. |
Opalska Marta |
edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek – piątek 900 -1100 |
19. |
Opalski Zbigniew |
wychowanie fizyczne |
Poniedziałek – piątek 800 –1000 |
20. |
Pastuszka Ewelina |
j. angielski |
Poniedziałek – piątek 830 1030 |
21. |
Pastuszka Justyna |
j. angielski |
Poniedziałek – piątek 1000 -1200 |
22. |
Pietruszka Agnieszka |
wdż |
Poniedziałek – piątek 1400-1600 |
23. |
Pilecka Zofia |
edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
24. |
Rucińska Katarzyna |
j. angielski |
Poniedziałek – piątek 1300-1500 |
25. |
Rusin Beata |
j. angielski |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
26. |
Siebyła Piotr |
wychowanie fizyczne |
Poniedziałek – piątek 900 - 1100 |
27. |
Siwiec Monika |
wychowanie przedszkolne |
Poniedziałek – piątek 1000-1200 |
28. |
Stępień Agnieszka |
j. polski |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
29. |
Sulima Anna |
informatyka |
Poniedziałek – piątek 900 - 1100 |
30. |
Sulima Ewa |
j. polski |
Poniedziałek – piątek 1300-1500 |
31. |
Suwisz Grażyna |
przyroda |
Poniedziałek – piątek 1100 -1300 |
32. |
Synderowska Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna |
Poniedziałek – piątek 1100 -1300 |
33. |
Wiktorowska Danuta |
j. polski |
Poniedziałek – piątek 1100 -1300 |
34. |
Wosztyl-Bawarska Ilona |
Chemia, fizyka |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
35. |
Garbacz Ewa |
wychowanie przedszkolne |
Poniedziałek – piątek 1100 -1300 |
36. |
Lenart Beata |
wychowanie przedszkolne |
Poniedziałek – piątek 1100 -1200 |
37. |
Mordak Beata |
wychowanie przedszkolne |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
38. |
Skoczylas-Sokół Małgorzata |
wychowanie przedszkolne |
Poniedziałek – piątek 1200 -1400 |
39. 40. |
Sulima Katarzyna Oleś Katarzyna |
wychowanie przedszkolne wychowanie przedszkolne |
Poniedziałek – piątek 1200 –1400 Poniedziałek- piątek 1100 –1300 |