strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE ,,PIOTRUŚ PAN”

WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE ,,PIOTRUŚ PAN”


W dniu 4 listopada 2019 r. uczniowie klasy I a, I b oraz II a, II b zasiedli na widowni Lipskiego Centrum Kultury, aby podziwiać kunszt aktorów z Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, w przedstawieniu „Piotruś Pan”.

Dzieci były bardzo ciekawe przygód Piotrusia Pana, toteż grzecznie i pospiesznie zajęły miejsca w fotelach. W tym momencie światło zgasło, sala się wyciszyłai spektakl się rozpoczął… Akcja toczyła się w Nibylandii, krainie niezwykłej, bowiem to właśnie tutaj mieszkańcy mogą bawić się całymi dniami, potrafią latać, spotykają wróżki, syreny i inne niezwykłe istoty. To tu każdy może robić wszystko na co ma ochotę. Piotruś Pan to chłopiec, który postanowił, że na zawsze pozostanie dzieckiem. Spędza on całe dnie na zabawie i psotach. Jednocześnie przewodzi grupie Zaginionych Chłopców, których przekonuje, że nie warto dorastać. Uważa on, że bycie dzieckiem to najwspanialsze z możliwych doświadczeń. Codzienne zabawowe życie urozmaicają mu potyczki z niebezpiecznym Kapitanem Hakiem. Do Nibylandii Piotruś zabiera także dziewczynkę – Wendy.

Wesoła, pełna humoru akcja, wpadająca w ucho muzyka, widowiskowe efekty świetlne oraz wspaniałe, kolorowe dekoracje sprawiły, że dzieci  z ogromnym zainteresowaniem i w pełnym skupieniu śledziły losy Piotrusia, Wendy oraz ich przyjaciół.

Przedstawienie należy zaliczyć do bardzo udanych!

 




Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


Galeria zdjęć do tego artykułu (3) - Zobacz galerię