strona główna

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » ZAKOŃCZENIE ROKU LOGOPEDYCZNEGO

ZAKOŃCZENIE ROKU LOGOPEDYCZNEGO


12 czerwca 2019 roku w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie terapii logopedycznej prowadzonej w roku szkolnym 2018/2019. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Pan Artur Szewczyk, Dyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Ciepielowie Pani Małgorzata Rusinowska,  Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Bąkowej Pani Anna Kozieł oraz rodzice wraz z dziećmi uczęszczającymi na terapię.

Prowadząca uroczystość Pani Anna Grandos serdecznie wszystkich powitała a następnie podsumowała miniony rok pracy. Poinformowała zebranych, że w roku szkolnym 2018/2019 systematyczny udział w zajęciach wzięło 66 dzieci, w tym 33 przedszkolaków, 22 uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie i 11 z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bąkowej. Następnie pani logopeda podkreśliła, że obejmowanie opieką tak szerokiej grupy dzieci jest możliwe dzięki rozumieniu potrzeby terapii logopedycznej przez Pana Wójta, który stwarza możliwości do realizacji tego typu zajęć.

           Następnie 28 dzieciom kończącym terapię logopedyczną Pan Wójt Artur Szewczyk wręczył wyczekiwane nagrody, piłki nożne, siatkowe, medale oraz pamiątkowe dyplomy dzięki czemu wszyscy czuli się jak olimpijczycy. Uczniowie dostali dodatkowo po kolorowym długopisie, odblaskowej opasce i słodkim lizaku. Po wręczeniu nagród głos zabrała przedstawicielka rodziców, która serdecznie podziękowała Panu Wójtowi i Paniom Dyrektor w następujących słowach.

„Szanowny Panie Wójcie w imieniu wszystkich rodziców, pragnę podziękować za obecność i udzielane nam wsparcie. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki Pana otwartości na problemy naszych dzieci zajęcia logopedyczne w Gminie Ciepielów mogą być prowadzone na tak szeroką skalę. Cieszymy się bardzo, że swoją obecnością jak również wręczanymi nagrodami docenia Pan wysiłek, który podejmują nasze dzieci w dążeniu do prawidłowej wymowy  i przezwyciężania swoich trudności. Jesteśmy również bardzo wdzięczni, że zajęcia logopedyczne zostały w tym roku szkolnym wprowadzone do przedszkola, gdzie nasze pociechy na miejscu  mogą korzystać z pomocy Pani Ani Grandos. Jest to dla rodziców duże ułatwienie i komfort, że od najmłodszych lat dzieci są pod opieką wykwalifikowanego logopedy. Dziękujemy również Paniom Dyrektor za obecność i wszelką życzliwość, którą okazują naszym dzieciom doceniając ich pracę na co dzień.”
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


Galeria zdjęć do tego artykułu (23) - Zobacz galerię